Новини про м'ясо

Попри COVID-19 попит на червоне м’ясо в світі зростає

Незважаючи на те, що на індустрія червоного м’яса в США зазнала впливу коронавірусу протягом останніх трьох місяців, голова Федерації експорту м’яса США (USMEF) Кевін Джонс з оптимізмом оцінює шанси на повернення американських експортерів яловичини та свинини на світові ринки.

“Навіть попри те, що COVID-19 порушив ситуацію на експортних ринках в першому кварталі 2020 року, попит на якісне червоне м’ясо залишається високим. USMEF продовжує прогнозувати рекордні рівні експорту яловичини та свинини з США в 2020 році, ґрунтуючись на показниках глобального попиту та пропозиції. Що стосується пропозиції, аналітики прогнозують значне падіння світового виробництва свинини у 2020 році через АЧС у Китаї та Південно-Східній Азії. Щодо яловичини, то аналітики очікують двозначного уповільнення австралійського виробництва та експорту. Що стосується попиту, торгові угоди з Японією та Китаєм відкривають нові можливості для американських експортерів червоного м’яса “, – зазначив Джонс, прогнозуючи дефіцит “у кількох мільйонів тонн свинини на китайському ринку”.

Протягом березня американський тваринницький комплекс відчув стрімке зниження котирувань після падіння світових акцій та цін на нафту. З середини січня до квітня ф’ючерси на живу худобу впали приблизно на 25%. Втрата клієнтів ресторанів та продовольчих товарів через COVID-19 спровокувала зниження цін на яловичину цієї весни. Утім, очікується, що негативний вплив коронавірусу на ринку м’яса буде помітний лише до кінця квітня, а влітку ситуація стабілізується і почнеться збільшення світових цін на свинину та яловичину.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button