Новини про м'ясо

Польські виробники птиці виходять на ринок Африки

За даними Національної ради птахівництва Польщі – Торгово-промислової палати (KRD-IG), в Африці найближчим часом очікується швидке зростання обсягів споживання птиці. Тому польським виробникам рекомендується зосередитися на ринках країн цього регіону.

“Відкриття нових ринків в Африці повинно бути одним із пріоритетів для польської птахівництва в найближчі роки. Згідно з останніми дослідженнями, саме на цьому континенті відбудеться найбільше збільшення споживання продукції галузі”, – зазначають в Національній раді птахівництва Польщі.

Польща є найбільшим виробником птиці в ЄС та третім за величиною експортером птиці в світі.
Прогноз, опублікований Africa.com, визначає Ефіопію, Гану, Танзанію, Нігерію, Уганду, Мозамбік та Анголу як найбільш перспективні ринки для виробників птиці та інвесторів у цьому регіоні. За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), споживання птиці в кількох африканських країнах має вдвічі збільшитись упродовж десяти найближчих років. Однак деякі африканські держави вживають протекціоністських заходів, намагаючись заохотити місцевих виробників розширити свій бізнес.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button