Новини про м'ясо

Польські виробники курятини орієнтуються на “величезний ринок” Куби

Польські експортери птиці орієнтуються на Кубу як на ще один новий важливий ринок в Центральній Америці. За словами Даріуша Гощинського, генерального директора компанії KRD-IG, на Кубі є достатньо високий попит на курятину і країна є потенціальним великим імпортером м’яса птиці.

На цьому тижні очікується, що кубинська делегація відвідає Польщу, і пан Гощинський висловив сподівання на збільшення обсягів експорту на цей ринок.

“У 2019 році ми експортували понад 22 тис. тонн м’яса птиці на Кубу. Потенціал цього ринку величезний. Я вірю, що візит кубинської делегації дозволить суттєво збільшити обсяги експорту в 2020 році”, – сказав Даріуш Гощинський.

Польща є найбільшим виробником м’яса птиці в ЄС і займає 3 місце в світі за обсягами експорту цього продукту. Завдяки значному попиту з боку ЄС та інших країн торік Польща виготовила близько 3 млн. тонн м’яса птиці. Тим не менше, протягом перших двох місяців 2020 року на експорт курятини негативно вплинув спалах пташиного грипу в країні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button