Новини про м'ясо

Польське м’ясо, заражене сальмонелою, знову потрапило до Чехії

Державна ветеринарна адміністрація Чеської Республіки повідомила, що на територію країни ввезли майже 500 кілограмів курячого м’яса з Польщі, яке виявилось зараженим сальмонелою.

Експорт польського м’яса знову перебуває в центрі уваги в Чеській Республіці. Лише минулого місяця вдалося врегулювати ситуацію зі ввезенням яловичини, тепер органи ветеринарного контролю виявили партію неякісної курятини.

За даними Novinky.cz, бактерія була знайдена у партії м’яса, що поставлялася польською фірмою Dromico, до чеської фірми Astra Maso у Новому Биджові. Термін придатності м’яса закінчився ще 24 березня 2019 року. Утім, про випадки захворювання від зараженої курятини поки не повідомлялось, і ризик ураження людини є мінімальним, якщо м’ясо приготували належним чином.

Нагадаємо, з кінця лютого до минулого тижня чеська влада вживала заходів посиленого контролю стосовно яловичини, імпортованої з Польщі. Сторонам вдалось домовитись про поступове припинення перевірок м’яса. З огляду на новий випадок з м’ясом птиці, посилений контроль може відновитись.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button