Новини про м'ясо

Польща увійшла до топ-3 світових експортерів птиці

За 15 років Польща піднялася з дев’ятого до третього місця у списку найбільших світових експортерів м’яса птиці, випередивши такі країни, як Бельгія, Німеччина, Франція та Нідерланди.

Згідно з офіційними даними, представленими ООН Comtrade та Credit Agricole Bank Polska, наразі Польща є третім світовим експортером птиці у грошовому еквіваленті. У 2004 році експорт птиці з країни оцінювався лише в 300 мільйонів доларів, що зробило Польщу 9-м експортером птиці в світі. Тоді такі країни, як Китай та Угорщина, займали кращі позиції за експортом. Тим не менш, розширення галузі птахівництва, іноземні інвестиції та повний доступ до єдиного ринку ЄС з кожним роком збільшували прибутки, отримані від експорту птиці.

У 2018 році країна ввійшла у трійку кращих світових експортерів курятини. Це стало вагомим кроком для галузі птахівництва. Польща також є єдиною європейською країною, яка має доступ до китайського риноку птиці. На сьогодні експорт птиці до КНР поступово зростає, але темпи нарощування продажів можуть суттєво пришвидшитись, якщо ситуація з АЧС в Азії спровокує підвищення попиту на тваринний білок, оскільки птиця – дешева альтернатива свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button