Новини про м'ясо

Польща розширює географію експорту свинини та птиці

Міністерство сільського господарства Польщі повідомило, що Саудівська Аравія скасовує заборону на експорт польського м’яса та птиці та продуктів з нього. У свою чергу, Сінгапур погодився відновити імпорт свинини з Польщі.

У міністерстві зазначили, що Саудівська Аравія скасувала ембарго на експорт, введене через спалахи HPAI – вірусу пташиного грипу.

Міністерство сільського господарства також повідомило, що головний ветеринарний лікар підтвердив визнання Сінгапуром регіоналізації щодо африканської чуми свиней у Польщі та домовленості про затвердження зразка медичного сертифікату для свинини. Це рішення дає можливість експортувати свинину та м’ясні продукти на основі принципів регіоналізації. Утім є вийнятки, зокрема, заборонено постачання стерилізованої свинини в консервах.

Таким чином, попри нестабільні епізоотичну ситуацію Польща відновила експорт м’яса та м’ясопродуктів на два важливі ринки.

Нагадаємо, улітку в східних регіонах Польщі активізувалось поширення АЧС. Утім, від захворювання страждають переважно дикі кабани та свині з особистих селянських господарств.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button