Новини про м'ясо

Польща на рівні ЄС прозвітує про безпеку виробництва яловичини

Польща готова відзвітувати про заходи, вжиті після скандалу з експортом неякісної яловичини. Цей захід обговорювався на тристоронній зустрічі в Брюсселі як необхідний крок для скасування всіх обмежень, що застосовуються Чеською Республікою на експорт польського яловичини.

Польща повинна до 25 березня надати всю інформацію щодо виконання заходів, попередньо рекомендованих Європейською Комісією, з метою усунення всіх обмежень, що застосовуються Чехією.

На початку цього місяця чеський міністр сільського господарства Мирослав Томан звернувся до Європейської Комісії з проханням про обов’язкові перевірки польської яловичини, експортованої в країни ЄС після виявлення присутності сальмонел в одній з партій яловичини. Пан Томан висловив переконання, що це єдиний правильний захід, який слід вжити, доки польська сторона не надасть переконливих доказів того, що забій тварин здійснюється під ветеринарним наглядом, а гігієна під час виробництва м’яса відповідає вимогам правових норм.

Тристороннє засідання відбулося 18 березня в Брюсселі. У ньому взяли участь міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановський, міністр сільського господарства Чехії Мірослав Томан і комісар ЄС з питань безпеки харчових продуктів Вітеніс Андрюкайтіс. Сторони дійшли згоди, що польські чиновники нададуть інформацію про умови виробництва яловичини до 25 березня своїм чеським колегам.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button