Новини про м'ясо

Подвоїти виробництво свинини Аргентині допоможе Китай

Китай збирається спрямувати багатомільярдні інвестиції, щоб подвоїти виробництво свинини в Аргентині протягом наступних 4 років. У звіті Міністерства закордонних справ Аргентини зазначили, що проєкт “адаптований відповідно до екологічних вимог”.

Китай дуже зацікавлений у розвитку галузі свинарства Аргентини, оскільки країна шукає способів відновити запаси м’яса, які суттєво скоротились через дефіцит м’яса, спричинений африканською чумою свиней.

У рамках проєкту буде створено 25 інтегрованих підприємств, на кожному з яких буде утримуватися по 12 тис. свиноматок. Вартість будівництва одного комплексу оцінюється в 151 млн. доларів США. Кожне підприємство, крім приміщень для утримання тварин, складатиметься зі збалансованих заводів з виробництва кормів, біодиземи (виробництво енергії та біодобрив), розведення повного циклу, експортно-ліцензійних забійних цехів, переробних відділів та ін.

Очікується, що підприємства щороку будуть виробляти 882 тис. тонн свинини, призначеної для китайського ринку. Крім того, заводи забезпечать роботою 9,5 тис. осіб.

Виробництво свинини в Аргентині наразі становить близько 700 тис. тонн, що на 250% більше від обсягу, виробленого в 2009 році. Всього в країні працює 3855 комерційних свиноосподарств.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button