Новини про м'ясо

Подвоїти експорт м’яса птиці до Китаю планує Таїланд

Цього року через АЧС та коронавірус, що спричинив проблеми з транспортуванням кормів та продуктів тваринництва, Китай має помітно наростити імпорт м’яса птиці. Прасіта Бондунгпрасерта, головний виконавчий директор аграрної компанії CPF вважає, що, завдяки постійному зростанню попиту, Таїланд мож подвоїти обсяги експорту курятини до КНР.

“У 2019 році Таїланд експортував до Китаю 70 тис. тонн курячого м’яса, і очікується, що обсяг експорту зросте до 150 тис. тонн в 2020 році, оскільки більшість заводів з переробки м’яса птиці в Таїланді наразі очікують отримання дозволів на продажі до Китаю”, – зазначає пан Бондунгпрасерта.

Спалах пташиного грипу в Китаї, зафіксований цього місяця, а також постійний дефіцит тваринного білка на цьому ринку, може збільшити попит на птицю. Але компанія CPF планує зосередитися й на нарощуванні експорту свинини до азійських країн, що постраждали від АЧС. Це, разом зі збільшенням поставок птиці до Китаю, може допомогти компанії досягти цілі на 2020 рік – продати м’яса на суму 19 мільярдів доларів, зазначає Прасіта Бондунгпрасерта.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button