
Подвоїлись обсяги експорту яловичини з Аргентини до США
За перші 5 місяців 2020 року на американський ринок було поставлено майже 3900 тонн м’яса ВРХ з Аргентини. Аргентинська яловичина, схоже, покриває частину розриву, що з’явився у ланцюзі поставок в США через коронавірусну кризу та закриття м’ясопереробних підприємств. До цього часу на американський ринок було поставлено майже 3900 тонн яловичини, що вдвічі більше, ніж у минулому році (1771 тон).
Посилення попиту з боку США дозволяє аргентинським експортерам компенсувати втрати на європейському ринку, де пропозиція яловичини наразі досить висока.
Згідно з даними аргентинського консорціуму експортерів м’яса, за січень-травень США імпортували 398 213 тонн яловичини з 12 країн, що на 16 328 тонн більше, ніж за аналогічний період попереднього року.
Серед країн, які виграли від перебоїв, що з’явилися в американській мережі поставок, – Коста-Ріка, Ірландія, Гондурас та Аргентина. У перші чотири місяці 2020 року ці країни збільшили експорт яловичини в США між 66% і 120%.
“Така тенденція на американському ринку найближчим часом триватиме. Експортери зможуть збільшити обсяги продажів”, – вважає Мігель Шиаріті, президент Аргентинської промислово-торгової палати (Ciccra).