Новини про м'ясо

Південноамериканські країни поділили квоти на експорт яловичини до ЄС

4 країни Меркосур (економічний союз держав у Південній Америці, до якого входять Аргентина, Бразилія, Парагвай, Уругвай та Венесуела) отримали дозвіл від Євросоюзу ввезення 99 тис. тонн м’яса ВРХ за зниженими митами. Квоти отримають всі члени Меркосур, крім Венесуели.

Уругвай сподівається, що квота на яловичину буде розділена порівну між 4 країнами південноамериканського блоку. Відповідно до угоди, підписаної в кінці червня, групі країн буде дозволено експортувати в ЄС 99 тис. тонн туш ВРХ (або 76 тис. тонн самого м’яса) з митом 7,5%. 55% цього обсягу припадає на експорт охолодженої яловичини, а решта – для замороженої яловичини.

“Якщо квота буде розподілена порівну по 25% для кожного учасника блоку, заощадження в тарифах становитимуть приблизно 90 мільйонів доларів для кожної країни. Ми досягли успіху, оскільки не було визначення типу м’яса, яке можна ввести”, – зазначає Даніель Белераті, президент Уругвайської палати холодильної промисловості (CIF).

Угода набуде чинності після затвердження її парламентами Європейського Союзу та Меркосур. Після того, як угода буде активована, кожна країна Меркосур також отримає можливість безмитного експорту за квотою Хілтон. У випадку Уругваю це становить додаткову економію в розмірі 14 мільйонів доларів США.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button