Новини про м'ясо

Південна Корея суттєво збільшила імпорт свинини з ЄС та США

Ринок свинини в Південній Кореї є одним з рекордсменів за темпами зростання. Хоча у минулому році внутрішнє виробництво свинини в країні зросло на 3%, обсяг імпорту збільшився на 17%. Найбільше цього виду м’яса Південна Корея імпортує з країн Європейського Союзу та США.

Рада з розвитку сільського господарства та садівництва Південної Кореї (AHDB) повідомляє, що у 2017 році країна закупила 571 тис. тонн свіжої та замороженої свинини. Том Форшо, аналітик AHDB, зазначає, що Європейський Союз залишається найбільшим торговим партнером Південної Кореї, частка європейської продукції на ринку країни у 2018 році склала 50%. Найбільше м’яса постачають іспанські та німецькі виробники – 67% імпорту з ЄС.

Минулого року США збільшили обсяги поставок свіжої та замороженої свинини до Південної Кореї на 28% до 196 тис. тонн. Форшо сказав, що збільшення обсягів імпорту зі Сполучених Штатів відбувається внаслідок торговельної війни між США і Китаєм, “що значно ускладнило конкурентоспроможність американського продукту на китайському ринку”.

У 2019 році очікується, що Південна Корея імпортує менше свинини, оскільки звіти показують, що великий обсяг імпортного продукту в 2018 році сприяв накопиченню запасів. Утім, в довгостроковій перспективі, аналітики AHDB прогнозують, що попит на м’ясо свиней в країні буде поступово збільшуватись, тому імпорт країни буде продовжувати рости.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button