Новини про м'ясо

Пільгові кредити нададуть виробникам м’яса в Іспанії

Національна асоціація м’ясної промисловості Іспанії (Anice) переконала уряд надати підтримку м’ясопереробникам, оскільки на ринок негативно впливають підвищені ціни на свинину.

Фінансування для м’ясопереробної галузі нададуть Міністерство сільського господарства, рибного господарства та продовольства (MAPA), Офіційний інститут кредитування (ICO) та Державна акціонерна компанія з обмеженою відповідальністю (Saeca). Вони покриватимуть потреби в ліквідності або фінансові вимоги до підприємницької діяльності та / або інвестицій, а також витрати на діяльність підприємств як в Іспанії, так і за її межами.

Виділяти кошти почнуть уже цього року. Програму підтримки можуть продовжити до 2021 року. Зокрема, м’ясопереробникам надаватимуть пільгові кредити на суму до 1,6 млн євро. Максимальний термін погашення цих позик складатиме до п’яти років. Фінансові установи, ощадні каси, банки та кредитні кооперативи виступають посередниками та керуватимуть процесом подання заявок, аналізуватимуть ризики та даватимуть зелене світло для надання кредитів.

Нагадаємо, з початку 2019 року ціни на живець свиней на іспанському ринку зросли на 45,6% через зростання попиту з боку Китаї, що поставило іспанську переробну промисловість у скрутне становище.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button