Новини про м'ясо

Підготовка до Брекзиту: іспанські виробники м’яса домовляються з британцями

Поки триває перехідний період Брекзиту, європейський бізнес уже налагоджує торгові зв’язки, щоб продовжувати вигідно експортувати продукцію до Великобританії.

Іспанська компанія Costa Food підписала угоду з Cranswick щодо розповсюдження свинини та ковбасних виробів у Великобританії. Компанія Costa Food прагне збільшити свою частку ринку країни підписавши партнерство з британським виробником харчових продуктів Caswick, що буде займатись розповсюдженням іспанської свинини та ковбас у Британії.

Ринок м’яса Великобританії забезпечує близько 333 мільйонів євро прибутків на рік для компаній з різних країн ЄС. При цьому частка іспанських компаній складає 30%.

Caswick продає товарів на суму понад 1 млрд. фунтів стерлінгів на рік (1,169 млн. Євро), що робить компанію одним з головних представників м’ясної промисловості Великобританії. Особливістю роботи Caswick є те, що компанія пропонує споживачам цілковиту простежуваність походження продукції – від ферми до столу.

Компанія Costa Food Group щороку продає продукції на 900 мільйонів євро щорічно. Іспанський виробник постійно розширює бізнес, зокрема, шляхом поглинання невеликих підприємств.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button