Новини про м'ясо

Перша центральноамериканська країна експортуватиме свинину до Китаю

Минулого тижня контейнер із 24 тоннами свинини вирушив з Пуерто-Кальдери до Китаю. Таким чином Коста-Рика стала першою країною Центральної Америки, яка експортує цей вид м’яса на головний світовий ринок – в КНР.

Переговорний процес щодо експорту свинини між країнами розпочався ще у 2013 році підписанням протоколу про ветеринарно-санітарні вимоги. У 2016 році влада Китаю провела аудит потенційних експортних підприємств

Carnes Zamora, розташований у Барреалі де Ередіа, став першим заводом з переробки свинини у Коста-Риці, який отримав дозвіл на продаж продукції до Китаю.

У 2019 році країна експортувала до КНР близько 15 тис. тонн яловичини, а цього року планується експортувати не лише м’ясо ВРХ, а й 3 тис. тонн свинини. Йдеться про продаж не лише м’яса свиней, а й сала, шкіри, вух, субпродуктів та ін.

Наразі на етапі сертифікації доступу до цього азійського ринку ще 9 свиногосподарств з Коста-Рики. Вони перебувають у процесі отримання дозволу SENASA. Також підготовкою документів займаються ще два м’ясопереробні заводи центральноамериканської країни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button