Новини про м'ясо

Перша африканська країна починає експорт яловичини до США

Намібія почала експорт м’яса ВРХ до Сполучених Штатів. Для досягнення домовленостей щодо правил безпеки та логістики знадобилося 18 років переговорів між країнами.

Перша партія намібійської яловичини була надіслана до США цього тижня. 25 тонн м’яса було відправлено ​​до Філадельфії. Користуючись безмитним режимом згідно із Законом про розвиток, зростання та відкриття можливостей для Африки (AGOA), Намібія має квоту на експорт 860 тонн яловичини, яка, як очікується, зросте до 5 тисяч тонн до 2025 року, інформує Reuters.

“Ми нарешті можемо експортувати м’ясо на прибутковий і великий ринок США”, – заявив міністр міжнародних відносин Намібії Нетумбо Нанді-Ндайтва.

У рамках цієї угоди експорт буде включати заморожену або охолоджену м’ясну сировину. Представники влади визнали, що вони зосереджені на ринку фаст-фуду в США, щоб перетворити такі підприємства, як McDonald’s, на постійних покупців намібійської яловичини. У 2019 році Намібія експортувала близько 12 400 тонн м’яса в країни Європейського Союзу та на китайський ринок. Намібійська яловичина розглядається як якісний продукт, оскільки ВРХ вирощують в умовах вільного вигулу, без застосування гормонів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button