Новини про м'ясо

Переселенка створила ранчо “з нуля” і стала найбільшим постачальником м’яса в районі

Після подій 2014 року донеччанка Людмила Речкіна була вимушена переїхати до села Новомайорське (Великоновосілківський район Донецької області). Жінка хотіла створити аграрне підприємство, але початкового капіталу не мала. У 2017 році переселенка взяла участь у конкурсі проектів від ГО “Український донецький куркуль”. Ідея пані Речкіної здалась організаторам цікавою і переселенка отримала грант на втілення своєї мрії – створення ранчо.

Сьогодні в господарстві Людмили Речкіної 40 биків м’ясних порід. Також власниця ранчо займається вирощуванням свиней та птиці. Крім гранту від проекту “Український донецький куркуль” пані Речкіна отримала підтримку і від місцевої влади.

Перед створенням проекту ранчо підприємиця провела опитування серед місцевих жителів. Виявилось, що в районі є попит на яловичину, а от пропозиція такого виду м’яса обмежена, тому Людмила Речкіна обрала саме цей сектор фермерської діяльності.

Сьогодні ранчо пані Людмили є найбільшим постачальником яловичини в Великоновосілківському районі. Місцеві жителі поважають власницю сільськогосподарського підприємства, оскільки вона співпрацює зі службою зайнятості і забезпечує громаду новими робочими місцями.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button