Новини про м'ясо

Оновлений м’ясопереробний завод планують відкрити в Краматорську

Минулого місяця у Краматорську на Донеччині почалося відновлення м’ясопереробного заводу, який був законсервований з 2012 року. Модернізація підприємства закінчиться наступного року. Завдяки запуску заводу в місті з’явиться близько 100 нових робочих місць.

Будівельні роботи з відновлення підприємства почалися в липні.

“Зараз на КМПЗ проводиться повний демонтаж старого обладнання, вентиляційних систем, електроліній. Наразі, стоїть завдання: повністю очистити приміщення від металобрухту і підготувати їх до прийому нової техніки. Згідно з планами нового власника, на підготовлених площах буде встановлена ​​новітня німецька технологічна лінія по перероблюванні й випуску широкого асортименту м’ясних виробів. Очікується, що відроджений КМПЗ дасть роботу колективу загальною чисельністю до 100 осіб”, – повідомляється на Національному промисловому порталі.

Хоча точна дата введення в експлуатацію модернізованого м’ясопереробного заводу в Краматорську поки невідома, у місті повідомляють, що підприємство почне повноцінно працювати вже у 2020 році. Відновлення промислового об’єкта почалося після того, як він перейшов у власність холдингу, що об’єднує птахокомплекси в Олександрівці, Шабельківці, Дмитрівці та Слов’янський м’ясокомбінат.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button