Новини про м'ясо

Онлайн-закупівлі м’яса стають дедалі популярнішими в Китаї

Новозеландські експортери червоного м’яса намагаються повернути позиції на китайському ринку, втрачені протягом місяців блокування (січень-березень) через карантин. Для цього країна розпочала кампанію з просування електронних продажів в Китаї.

Проєкт має допомогти змінити поведінку частини споживачів у Китаї і мотивувати їх купувати червоне м’ясо в Інтернеті. Яловичину та баранину новозеландські експортери позиціюють як здорову альтернативу іншим видам м’яса та елемент корисного харчування для загального зміцнення імуніету в часи пандемії COVID-19.

З цією метою компанія Beef + Lamb з Нової Зеландії співпрацює з Alliance Group, що прагне скористатися тенденцією зростання онлайн-закупівель на китайському ринку.

“Споживачі шукають поживну їжу для підвищення свого імунітету, і ми очікуємо, що так буде і надалі, оскільки люди зосереджуються на своєму здоров’ї в ці часи нестабільності. Ми також спостерігаємо значне зростання транзакцій та продажів в Інтернеті”, – зазначає Нік Бібі, генеральний менеджер з розвитку ринку Beef + Lamb.

З кінця січня до середини березня експорт ягнятини з Нової Зеландії до Китаю значно скоротився через карантинні заходи, ініційовані китайською владою. Однак продажі яловичини зросли. У перші два місяці цього року Китай імпортував з Нової Зеландії загалом 26 569 тонн яловичини, це на 12% більше, ніж за такий же період минулого року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button