Новини про м'ясо

Обсяги імпорту свинини зросли у 10 разів

З 2016 по 2018 рік в Україні скорочувалося виробництво і стрімко збільшувався обcяг імпорту свинини. Так, за 2 роки показники закордонних закупівель зросли в 10 разів, повідомляє Асоціація тваринників України (АТУ) з посиланням на видання УНН та Державну фіскальну службу.

“У 2018 році Україна імпортувала 28,5 тис. тонн свинини, тоді як у 2016 році – 2,8 тис. тонн. У грошовому вираженні імпорт свинини за два роки зріс у 12 разів – до 51,9 млн дол. При цьому, експорт свинини Україною скоротився. У 2018 році Україна поставила на зовнішні ринки 1,7 тис. тонн продукту, тоді як у 2016 році – 3,1 тис. тонн”, – повідомляють в АТУ.

Утім з кінця 2018 року спостерігається поступове зростання поголів’я свиней у промислових господарствах країни. Це та інші фактори (такі як подорожчання свинини на закордонних ринках, пов’язане з підвищеним попитом на цей вид м’яса на світовому ринку) призвели до того, що цього року обсяги імпорту почали поступово скорочуватись. Так, у серпні Україна закупила за кордоном 2,27 тис. тонн свинини, що на 25% менше, ніж у серпні 2018 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button