Новини про м'ясо

Обсяги експорту української курятини зросли на 5%

За 8 місяців 2020 року українські експортери продали за кордон 288,8 тис. тонн м’яса та субпродуктів птиці, що на 5% більше, порівняно з показниками січня-серпня минулого року, повідомляє latifundist.com з посиланням на дані Державної митної служби.

Попри зростання обсягів відвантажень, у вартісному еквіваленті експорт курятини зменшився. Так, за 8 місяців у інші країни було продано цього виду м’яса та субпродуктів на загальну суму 371,9 млн доларів США. Це на 7% менше, ніж було в січні-серпні 2019 року.

Найбільше м’яса птиці з України імпортує Королівство Саудівська Аравія. За 8 місяців країна закупила 58,8 тис. тонн української курятини на загальну суму 75,73 млн доларів. Таким чином частка Саудівської Аравії в українському експорті склала 20,36%.

На другому місці за обсягами закупівель м’яса птиці з України цього року Нідерланди – 48,23 тис тонн на суму 62,1 млн, що складає 16,7% від загального експорту. На третьому місці – Об’єднані Арабські Емірати. У січні-серпні країна імпортувала 32,63 тис. тонн м’яса птиці на суму 42 млн доларів (11,3%).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button