Новини про м'ясо

Обсяги експорту української курятини скорочуються

За перші чотири місяці 2020 року Україна продала за кордон м’яса птиці на загальну суму 178,62 млн. доларі США. Це на 10% менше, ніж у січні-квітні 2019 року. У натуральному еквіваленті осяг експорту курятини за чотири місяці склав 137,85 тис. тонн, повідомляє latifundist.com з посиланням на дані Держаної митної служби.

Раніше найбільший український виробник м’яса птиці, компанія МХП, повідомив про зменшення обсягу закордонних продажів у першому кварталі цього року.

“У І кв. 2020 р. експорт курятини МХП склав 82 048 тонн, що на 12% нижче, ніж за аналогічний період минулого року”, – йдеться у звіті компанії.

Утім, варто зазначити, що в натуральному еквіваленті зменшення обсягів експорту було не настільки помітним, як у грошовому, оскільки світові ціни на курятину знижуються. Крім того, зменшення закордонних продажів було спричинене виникненням логістичних проблем через пандемію COVID-19. Також протягом перших двох місяців 2020 року частина країн обмежила імпорт м’яса птиці з Україні через спалах пташиного грипу на одній з птахофабрик на Вінниччині.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button