Новини про м'ясо

Обсяги експорту яловичини у 2021 році зростуть на 3%

Глобальне виробництво м’яса ВРХ в 2021 році зросте майже на 2% внаслідок покращення ситуації у світовій економіці та відновлення виробництва після коронакризи, вважають в Департаменті сільського господарства США (USDA).

Очікується, що після перебоїв у роботі переробної галузі, спричинених COVID-19, в 2021 році виробництво яловичини у США відновляться. У Бразилії обсяги виробництва, як очікується, зростуть за рахунок поліпшення внутрішнього виробництва, зростання попиту, можливості постачань в Китай та відновлення на інших експортних ринках. З іншого боку, очікується, що обсяги виробництва в Австралії скорочуватимуться другий рік поспіль, оскільки галузь відновлює поголів’я після закінчення багаторічної посухи. Зниження виробництва в Аргентині також буде зумовлене відновленням поголів’я, оскільки виробники утримують більше тварин для розведення.

Очікується, що глобальний експорт яловичини наступного року зросте на 3% завдяки покращенню економічних умов, логістики та зростання попиту. За прогнозами USDA, більшість основних експортерів збільшать закордонні продажі. Однак Австралія та Аргентина є винятками, оскільки, як очікується, зниження обсягів виробництва обмежить експорт з цих країн. З іншого боку, експорт з Бразилії у 2021 році досягне рекордного максимуму вже третій рік поспіль.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button