Новини про м'ясо

Обсяг експорту свинини з ЄС продовжить зростати

Експорт свинини, яловичини, оливкової олії та молочних продуктів з ЄС, як очікується, продовжить зростати у 2019 році, про це свідчить короткостроковий прогноз для сільськогосподарських ринків ЄС. Зростання закордонних продажів свинини найбільш обумовлене попитом з Китаю.

Попит на м’ясо свиней повинен призвести до збільшення експорту з ЄС на 12% у 2019 році. Таке зростання, зокрема, пов’язане з поширенням африканської чуми свиней в Китаї. Азійські країни також будуть переорієнтовуватись зі свинини на інші види м’яса, тому передбачається і зростання обсягів експорту курятини. Проте виробництво в країнах ЄС залишатиметься стабільним протягом цього періоду через зменшення маточного поголів’я та екологічні обмеження. У 2020 році очікується, що виробництво зросте приблизно на 1,4%.

За підсумками 2018 року поголів’я свиней у ЄС скоротилось на 3%, що обмежує можливості розвитку виробництва, незважаючи на зростання світового попиту та зростання цін. Як наслідок, у першому кварталі 2019 року виробництво свинини в ЄС скоротилося на 0,7% у річному обчисленні. Серед основних виробників ЄС лише Іспанія збільшила виробництво за рахунок зростання експорту. Натомість виробництво значно скоротилося в Німеччині, Нідерландах та Польщі. У 2020 році, коли виробничі потужності ЄС відновляться, виробництво має помірно зрости – приблизно на 1,4%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button