Новини про м'ясо

Обсяг експорту птиці з Бразилії зріс, але доходи виробників знизились

Хоча у першому кварталі 2020 року Бразилія наростила обсяги продажів м’яса птиці, дохід виробників скоротився, порівняно з тим же періодом 2019 року. Зниження вартості – тенденція, яка спостерігалась у першому кварталі року через закриття ринків деяких азійських країн, особливо Китаю, через пандемію коронавірусу COVID-19.

Загальний експорт птиці з Бразилії у березні склав 349,5 тис. тонн, включаючи сировину та перероблену продукцію, повідомляє Бразильська асоціація виробників м’яса (ABPA). Це на 2,6% більше, порівняно з показниками березня 2019 року. При цьому дохід зменшився на 1,7% до 552,2 млн доларів. У першому кварталі 2020 року експортовано 1,021 млн тонн, що на 8,8% більше, ніж минулого року. Дохід за перший квартал знизився на 6% до 1,635 млрд дол.

“Незважаючи на вплив COVID-19, галузь птахівництва продовжує грати свою стратегічну роль у забезпеченні продовольчої безпеки не лише у ​​Бразилії, а й в багатьох країнах світу, куди експортують бразильську курятину”, – зазначає Франциско Турра, голова галузевої асоціації ABPA.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button