Новини про м'ясо

Обов’язкового маркування м’яса щодо благополуччя тварин в Німеччині не буде

Введення обов’язкового маркування м’яса та м’ясопродуктів щодо умов утримання та благополуччя тварин у Німеччині відклали. Відповідний законопроект не підтримала верхня палата парламенту (Бундесрат). Наразі такі маркування є добровільними.

Ініціатива, представлена владою землі Нижня Саксонія, не досягла необхідної більшості під час голосування в Бундесраті 20 вересня 2019 року.

Нижня Саксонія представила перед федеральним урядом свій проект резолюції щодо запровадження обов’язкового маркування добробуту тварин для м’ясних продуктів, яке включає як критерії добробуту тварин, так і походження м’ясних продуктів та ковбас, враховуючи зацікавленість споживачів бути проінформованими щодо умов утримання, транспортування та забою тварин.

З іншого боку, минулого тижня федеральний уряд погодився на введення єдиного стандарту державного добровільного маркування. Етикетка має три рівні добробуту, які оцінюють утримання, транспортування та забій.

Варто зазначити, що в травні завдяки ініціативі Німеччини маркування щодо дотримання умов благополуччя тварин для свинини було імплементоване на рівні Євросоюзу. Зараз розробляється відповідна постанова, яка, серед іншого, описує конкретні вимоги та критерії для виробників продуктів тваринного походження. Очікується, що весь законодавчий процес завершиться наприкінці 2019 року, тому перші продукти з маркуванням жителі країн ЄС зможуть купити вже до середини-кінця 2020 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button