Новини про м'ясо

ОАЕ – перспективний експортний напрямок для української курятини

Об’єднані Арабські Емірати – країна, яка серйозно залежить від імпорту продовольства. 70% харчових продуктів на ринок ОАЕ ввозять з-за кордону. Тому Україна зі своїм розвинутим аграрним виробництвом має орієнтуватися, у тому числі, й на ринок Об’єднаних Арабських Еміратів. Таку думку висловили в Раді з питань експорту продовольства (Ukrainian Food Export Board, UFEB).

Серед продуктів, які користуються найбільшим попитом в ОАЕ – м’ясо птиці, яйця, молочні продукти, цукор.

Через посушливий клімат, спроби розвивати тваринництво в країні зазнали невдач. У Об’єднаних Арабських Еміратах намагались налагодити виробництво виробництво ВРХ, птиці, овець та кіз, але це призвело до засолення ґрунтів та виснаженню джерел підземних вод.

“М’ясо свійської птиці – топова експортна позиція для нашої держави вже не перший рік. Попит на курятину в ОАЕ залишається стабільно високим, а частка поставок українських виробників на ринку країни становить 2,5%. Топ-продуктами в структурі експорту стали заморожені тушки і їх частини. Річний попит країни на м’ясо птиці в 2017 році становив 453 тис. тонн загальною вартістю 769,8 млн. доларів. Україна здійснила поставки продукції лише на 19,2 млн. доларів. Перші пробні поставки курятини в ОАЕ вітчизняні виробники здійснили в 2012 році. Топ-імпортерами м’яса свійської птиці до ОАЕ є Бразилія, США. Україна за обсягом поставок займає п’яте місце”, – зазначають експерти UFEB.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

2 коментарів

  1. Если в ОАЭ наша курятина дороже чем у нас, что будет-ПРАВИЛЬНО или ее у нас не будет или она будет стоить столько сколько в ОАЭ

    1. Ваша формула ринку неповна – не вистачає виробництва. Отже якщо буде більш вигідним експортувати курятину, то так, внутрішні ціни зростатимуть, але це відразу збільшує привабливість нарощування внутрішнього виробництва.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button