Новини про м'ясо

Нову угоду щодо тарифів на свинину підписали Великобританія та Японія

Тарифи на експорт британської свинини будуть знижені відповідно до нової Угоди про вільну торгівлю, про підписання якої у п’ятницю, 11 вересня, повідомила влада Японії.

Перша велика торгова угода Великобританії як незалежної торгової держави збільшить обсяг торгівлі з Японією приблизно на 15,2 млрд. фунтів стерлінгів. Сьогодні вранці секретар британського уряду з питань міжнародної торгівлі Ліз Трасс та міністр закордонних справ Японії Мотегі Тосіміцу під час відеоконференції підписали угоду про всебічне економічне партнерство між Великобританією та Японією.

ЄС вже підписав угоду про вільну торгівлю з Японією, і уряд Великобританії заявив, що угода “пристосована до економіки Великобританії та забезпечує додаткові вигоди, окрім торговельної угоди між ЄС та Японією, що надає британським компаніям, які експортують до Японії, конкурентну перевагу в ряді областей”. Стверджується. що це допоможе створити робочі місця та стимулювати економічне зростання у всій Великобританії.

Серед конкретних заходів, гарантованих угодою є “помітне зниження тарифів на експорт свинини та яловичини з Великобританії”.

Наразі Японія є відносно невеликим ринком збуту для британських експортерів. За даними AHDB, за 12 місяців до червня 2020 року країна продала 2500 тонн свинячого м’яса на суму 3,25 млн. фунтів стерлінгів. Утім, нова угода дозволить суттєво пожвавити торгівлю між країнами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button