Новини про м'ясо

Нові способи експорту яловичини застосовує Австралія через проблему з китайськими портами

Австралійський експортер яловичини, компанія Aussie, звернулася до нових способів відправки своєї продукції на китайський ринок через логістичні проблеми з морськими портами КНР, спричинені спалахом коронавірусу в країні.

Для покращення гнучкості ланцюгів поставок та ситуації з розміщенням вантажів партія австралійської охолодженої яловичини вагою 96,88 тонн була відправлена ​​до міжнародного аеропорту Шанхаю. Це перший раз, коли охолоджена яловичина була доставлена в аеропорт Шанхаю чартерним літаком.

Тим не менше, такий шлях постачань не зможе повністю компенсувати вплив на експорт до Китаю, який було спричинено спалахом коронавірусу на експорт.

Статистичні дані показують, що з січня по лютий 2020 року відправка австралійської яловичини до материкового Китаю становила 37 758 тонн, у тому числі 33 155 тонн замороженої яловичини та 4 605 тонн охолодженої яловичини. Материковий Китай займає перше місце серед усіх експортних напрямків австралійської замороженої яловичини та четверте місце за обсягами експорту охолодженої яловичини, після Японії, США та Південної Кореї.

Суттєва зміна динаміки ринку може значно вплинути на експорт, враховуючи, що в 2019 році саме Китай допоміг Австралії стати найбільшим експортером яловичини в світі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button