Новини про м'ясо

Нові перепони для експорту американської та бразильської птиці

Торгові війни між різними країнами завдали суттєвих збитків найбільшим виробникам м’яса, зокрема курятини. Попри неминучі процеси глобалізації, деякі країни продовжують вдаватись до політики протекціонізму. Так, влада Південно-Африканської Республіки планує підвищити тарифи на імпорт птиці з США та Бразилії з метою підтримки місцевих виробників.

У середині лютого чиновники відзначили, що незабаром може бути введений новий тариф на продукти, що імпортуються з США та Бразилії, оскільки місцевій промисловості загрожують порівняно дешеві ціни на ці товари. Згідно з даними Південноафриканської асоціації птахівництва (SAPA), галузь пропонує 54 тис. робочих місць для місцевого населення і може створювати нові, якщо влада захистить внутрішній ринок від дешевого імпорту.

У той же час, нові тарифи не вплинуть на імпорт птиці з ЄС, оскільки сторони підписали угоду про вільну торгівлю. Для інших країн експерти очікують встановлення тарифів у розмірі 45%. Наразі митні тарифи становлять 12% для курятини без кісток і 37% для заморожених з кістками. Протягом останніх двох років Південна Африка щорічно імпортувала майже 400 тис. тонн м’яса птиці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button