Новини про м'ясо

Нові країни виходять на міжнародний ринок свинини завдяки АЧС

Африканська чума свиней, що поширилась у Азії, регіоні, де виробляють найбільше свинини, спричинила відчутний дефіцит м’яса. Така ситуація на глобальній арені стимулює інтенсивний розвиток галузі в країнах, вільних від АЧС, та сприяє виходу нових гравців на міжнародний ринок. Так, цього року Колумбія вперше експортує свинину до третіх країн.

Після півроку переговорів Колумбія відправить першу партію м’яса (25 тонн) до Анголи. Наразі влада Колумбії готує документацію та веде переговори стосовно експорту свинини до таких країн: Китай, Гонконг, В’єтнам, Сінгапур, Філіппіни, Індонезія, Гватемала та Еквадор.

Варто зазначити, що 2019 рік був найпродуктивнішим в історії свинарства Колумбії. За перші 8 місяців цього року виробництво свинини склало 289 255 тонн, що на 10,9% більше (+ 28 448 тонн) порівняно з аналогічним періодом 2018 року.

За минулий рік Колумбія виробила 410 270 тонн свинини, при цьому основними районами виробництва були Антіокія (45%), Кундінамарка (18,1%), Валє-дель-Каука (15%), Едже Катетеро (8,6%) та Мета (5,6%). Щодо виробничої вартості галузі, торік вона становила 2,6 млрд дол., Що складає 1,4% обороту сільського господарства та 4,8% обороту тваринництва.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button