Новини про м'ясо

Німецький стартап продає сосиски в спортзалах

Молоді підприємці з Німеччини створили стартап Grillido, який пропонує споживачам “здорову” ковбасу. Їх продукція містить мінімум жиру і більше поживних речовин, оскільки крім м’яса до складу сосисок і ковбас входять різні овочі.

Засновники нової компанії – Марк Шмідт та його приятель Мануель. Обидва хлопці походять з сімей м’ясників. Продукцію їх стартапу називають справжньою інновацією у харчовій промисловості. Їх бізнес розпочався в “бабусиному гаражі”, розповідає Марк Шмідт. Тим не менш, після 4 років наполегливої ​​праці та декількох продуктів, перевірених на німецькому ринку, Grillido стало підприємством, яке продає продукцію в Інтернеті та в роздріб в Німеччині, а також готує розширитись на інші європейські ринки.

“Основна наша продукція – ковбаси Grillido, для приготування яких м’ясо змішують з сухими овочами, щоб зменшити вміст жиру та солі в ковбасі. Нещодавно ми також вивели на ринок закуску, яка називається Sport Wurst (спортивні ковбаски), і ми продаємо її в спортзалах”, – пояснив Марк Шмідт у відеоінтерв’ю для Euromeat News.

Наразі курячі ковбаси, змішані зі шпинатом та сиром фета, а також яловичими ковбасками з сиром та чилі від Grillido отримали позитивний відгук на ринку Німеччини. “Наразі ми готові вийти на міжнародний рівень”, – говорить Шмідт.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button