Новини про м'ясо

Німецькі виробники свинини інвестують у рослинні замінники м’яса

Найбільший виробник свинини в Німеччині, компанія Tönnies, нарощує обсяг інвестицій у виробництво альтернативної продукції, а саме – рослинних замінників м’яса. Минулого року у місті Беклунд компанія Tönnies відкрила завод, що спеціалізується на веганських продуктах. Наразі виробник заявляє про подвоєння потужностей підприємства.

“Ми розглядаємо виробництво вегетаріанських і веганських продуктів не як конкуренцію нашим м’ясним продуктам, а як незалежний сегмент ринку і відмінне доповнення до нашого великого асортименту продуктів”, – пояснив Максиміліан Тонніс, партнер Tönnies Group, виконавчий директор холдингу.

За даними компанії, середній зріст продажів в овочевому секторі з 2015 по 2019 рік становив 8% на рік. Згідно з опитуванням Forsa для звіту про споживчі смаки жителів Німеччини, 50% респондентів звертають увагу на органічне маркування; 48% на наявність позначки про захист тварин. 81% німців вважають державне маркування продуктів відповідно до вимог благополуччя тварин дуже важливим. Наразі 1% німців – вегани, а 5% дотримуються вегетаріанської дієти.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button