Новини про м'ясо

Незважаючи на АЧС, В’єтнам та Сінгапур імпортуватимуть німецьку свинину

Після 6 місяців переговорів з метою застосування принципу регіоналізації щодо африканської чуми свиней, Німеччині вдалося відновити експорт свинини у кілька країн Азії. Заборона була введена у вересні 2020 року після того, як країна повідомила про перший випадок АЧС серед популяції диких кабанів.

Цього тижня влада В’єтнаму вирішила пом’якшити обмеження щодо імпорту німецької свинини, оскільки вірус АЧС не було виявлено на фермах. Раніше про застосування регіоналізації щодо імпорту м’яса з Німеччині також повідомили у Сінгапурі. Обидві країни підписали Угоду про вільну торгівлю з ЄС.

“Зараз у м’ясній промисловості є надія, що відновлення торгівлі з В’єтнамом може дозволити відкрити нові ринки у регіоні. Ситуація на ринку свиней помітно покращується”, – прокоментували у Німецькій асоціації свинарів.

Однак доступ до китайського ринку, найбільшого імпортера німецької свинини в 2020 році, а також до філіппінського ринку все ще заблокований. Ведуться переговори щодо відновлення торгівлі з Китаєм та Японією, країною, яка нещодавно відкрила свій ринок для угорської свинини, хоча в Угорщині ситуація з поширенням АЧС гірша, ніж у Німеччині.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button