Новини про м'ясо

Не лише свинина: попит на баранину в Китаї зростає

Попит на баранину в Китаї в перші 4 місяці 2019 року зріс, що призвело до збільшення обсягів експорту з Австралії та Нової Зеландії.

Китайські митні звіти показують, що з січня по квітень імпорт м’яса овець збільшився на 18% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, досягнувши 140,6 тис. тонн. На двох постачальників з Тихоокеанського регіону зараз припадає 98% закордонної баранини на ринку КНР. Так, за 4 місяці Австралія відправила 51,5 тис. тонн (+ 30% у порівнянні з тим же періодом минулого року), а Нова Зеландія експортувала 86,5 тис. тонн (+ 11%).

Збільшення пропозиції продукції з Австралії є результатом посухи, що призвело до скорочення площі пасовиськ та збільшення забою. Тим не менш, обом країнам важко буде встигати за зростанням китайського попиту на тваринні білки. Очікується, що експорт австралійського та новозеландського баранини до кінця 2019 року скоротиться внаслідок очікуваного дефіциту пропозиції.

З початку 2019 року середня оптова ціна на м’ясо овець в Китаї була відносно стабільною – трималася приблизно на рівні 60 юанів (8,60 долара США) за кілограм. Утім ціни протягом цього року були вищі за минулорічні та за середню ціну за останні 3 роки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button