Новини про м'ясо

Не лише свинина: на 17% зріс експорт яловичини з Іспанії

Через дефіцит свинини на світовому ринку європейські країни нарощують обсяги експорту не лише м’яса свиней, а й яловичини. Минулого року Іспанія експортувала в ЄС та треті країни, такі як Алжир, Індонезія, Кот-д’Івуар, Марокко та Канада, 222 тис. тонн яловичини. Це на 32 тис. або на 17% більше, ніж у 2018 році. Очікується, що цього року зростання продовжиться, оскільки торгові угоди з В’єтнамом, Сінгапуром та Японією дозволять іспанській яловичині розширити експозицію в Азії.

“Зростання експорту збігається з відкриттям важливих нових ринків, таких як В’єтнам, Сінгапур та, з недавнього часу, Японія. Компанії-виробники реагують на зміни на ринку та нарощують обсяги виробництва м’яса ВРХ”, – Зазначили в Міжпрофесійній організації Іспанії.

Основними напрямками для закордонних продажів іспанської яловичини є Португалія, Італія, Франція, Нідерланди, Алжир, Індонезія, Кот-д’Івуар, Марокко та Канада. Минулого року лише в треті країни з Іспанії було експортовано 39 тис. тонн яловичини вартістю 131 мільйон євро, що на 31% більше, порівняно з показниками 2018 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button