Новини про м'ясо

Не лише курятина: МХП – один з найбільших експортерів худоби

Агропромисловий холдинг МХП спеціалізується на виробництві птиці, зернових, а віднедавна – й на альтернативній енергетиці. Також до структури холдингу входить ТОВ “Баффало” – підприємство, яке займається вирощуванням великої рогатої худоби м’ясних порід і входить до вітчизняних лідерів з експорту у цій галузі.

Минулого тижня ТОВ “Баффало” святкувало чотирнадцятий день народження. З цєї нагоди в МХП опублікували кілька цікавих фактів про компанію.

“Підприємство увійшло у топ-10 українських експортерів великої рогатої худоби у 2019 році. Для своєї діяльності ТОВ “Баффало” орендує 6780 га на території Волинської області. Землю використовує як для пасовищ, так і для ріллі. На сьогодні підприємство спеціалізується на розведенні ВРХ шести порід: абердин-ангуської, волинської м’ясної, лімузин, симентальської м’ясної, шароле, герефордської. Особливістю в утриманні ВРХ є відкриті пасовища. Поголів’я складає майже 5000 голів. За роки діяльності географія експорту ВРХ з ТОВ “Баффало” охопила Ліван, Лівію, Йорданію, Молдову, Єгипет та Узбекистан”, – повідомила компанія на своїй сторінці в Facebook.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button