Новини про м'ясо

Не лише яловичина: через COVID-19 зменшився експорт баранини з США

Логістичні проблеми та збій роботи м’ясопереробних підприємств суттєво вплинули на м’ясну галузь США. Зменшилось не лише виробництво та експорт яловичини та свинини, а й баранини. Утім, обсяги експорту філе ягнят з січня по травень зросли. Та через зниження цін на м’ясо зростання експорту суттєво не відобразилось на доходах експортерів.

У травні експорт американської баранини склав 1,127 млн. тонн, що на 14% менше, ніж рік тому, а ого вартість знизилася на 46% до 2,33 млн. доларів. Загалом з січня по травень експорт цього виду м’яса з США зменшився на 19% до 5,463 млн. тонн. У вартісному еквіваленті обсяги продажів становили 8,21 млн доларів, що на 28% менше, ніж у січні-травні минулого року.

Експорт філе ягнятини в 2020 році, навпаки, за перші 5 місяців продемонстрував зростання на 120% до 2288 млн. тонн, але у вартісному еквіваленті він знизився на 20% до 5,33 млн. доларів. Збільшення продажів відбулося завдяки закупівлям Мексики. За 5 місяців країна імпортувала 1,8 млн. тонн ягнятини, що на 51% більше, ніж у січні-травні 2019 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button