Новини про м'ясо

Названо перспективні напрямки для експорту свинини з України

Нещодавно Асоціація тваринників України закликала уряд сприяти активізації експорту свинини. Цього тижня питання закордонних продажів підняли Асоціація “Свинарі України” та Рада з питань експорту продовольства (UFEB). Організації провели зустріч, на якій було обговорено перспективні напрямки для експорту.

“Сьогодні найцікавіший напрямок — Китай та країни Східної Азії: В’єтнам, Японія та Південна Корея. Наприклад у Кореї, імпорт та споживання свинини з кожним роком додає 10%. Звісно, за ці ринки конкурують глобальні гравці — Німеччина, Іспанія, Бразилія, Канада. Втім, якщо країни ЄС орієнтовані на експорт преміум частин і їх реципієнти в основному маркети, то бразильська продукція часто заморожена, поганої якості для „масмаркету“, чи бідного населення Китаю. Бачимо попит з боку азійських країн, тож потреба у м’ясі свиней лише зростатиме. Втім, ринок може зіткнутися із проблемою — збільшенням імпорту дешевої продукції”, – зазначає очільник Ради з питань експорту в UFEB Богдан Шаповал.

Експерти вважають перспективним ринком і країни Африки. Детальне обговорення питань, що стосуються експорту свинини, заплановане в рамках ХІ Міжнародного конгресу “Прибуткове свинарство”. Захід відбудеться в Києві на початку червня, зареєструватися на конгрес можуть всі охочі представники галузі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button