Новини про м'ясо

Найдорожчу в світі яловичину просувають на ринки ЄС

Японські експортери активно працюють над тим, щоб ознайомити споживачів з різних країн з найдорожчою мармуровою яловичиною в світі (Wagyu – вагю) та навчити культурі його споживання.

Нульові тарифи на японську яловичину Wagyu на ринку ЄС можуть збільшити обсяги експорту продукту в цей регіон в найближчі роки, заявив в інтерв’ю для EuroMeat News Хідекі Оніші, менеджер відділу міжнародних зв’язків компанії Ginkakuji Onishi Ltd.

“Я думаю, що Угода про вільну торгівлю з ЄС зіграє велику роль для нашої галузі. До того, як підписали цей договір, імпортні тарифи ЄС були встановлені на рівні близько 30%, але тепер вагю можна експортувати з нульовими податками, і це може прискорити продажі, оскільки ціни на цю яловичину дещо знизяться “, – зазначає пан Оніші.

Його компанія протягом двох років поспіль здобувала лідерство щодо якості яловичини Wagyu в Японії, і наразі вона відкрила 14 закордонних ринків. Крім збільшення обсягів продажів до країн Євросоюзу, в Ginkakuji Onishi Ltd сподіваються розширити свою присутність і на ринку США.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button