Новини про м'ясо

Найближчі 5 років будуть ризикованими для виробників свинини в США

Згідно з останнім аналізом CoBank, намір Китаю відновити національне поголів’я свиней ставить під загрозу експорт свинини з США протягом наступних 3 – 5 років.

“Китайський ринок свинини демонструє ранні ознаки відновлення, і ціни на свиней впали на 30% від свого піку, зафіксованого рік тому. Це збільшує ризик надлишку американської свинини, якщо експорт на інші ринки, насамперед в Азію та Латинську Америку, буде не в змозі поглинути цю пропозицію”, – зазначає Уілл Сойєр, провідний економіст CoBank.

Втрата експорту до Китаю, ймовірно, призведе до складних умов для американських виробників свинини. У США за останні чотири роки було побудовано кілька нових м’ясопереробних підприємств, що збільшило пакувальну потужність на 12%. Більша частина цієї нової потужності була спрямована на міжнародні ринки.

Тимчасова заборона на імпорт німецької свинини надає США короткотермінову можливість збільшити частку на ринку Китаю, оскільки частка Німеччини складала 14%. Хоча заборона навряд чи триватиме довго.

Хоча зниження товарообігу з Китаєм призведе до значного стресу для галузі свинарства США. Утім, промисловість може почати змінюватися вже зараз, щоб допомогти зменшити цей вплив. Стратегічними рішеннями можуть бути зміна торгових відносин з транзакційних на стратегічні та диверсифікація торгівлі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button