Новини про м'ясо

Найбільшим постачальником яловичини до Китаю стала Аргентина

Китай залишається домінуючим покупцем на світовому ринку яловичини. Азійська країна кардинально змінила карту експорту аргентинської яловичини, говорить аналітики компанії ROSGAN. Зростання попиту на яловичину в Китаї спостерігатиметься протягом декількох наступних років, вважають експерти.

За останні 5 років збільшення попиту на яловичину з боку КНР відчутно змінило географію аргентинського експорту. Наразі більше 73% закордонних продажів яловичини – це постачання в Китай.

“У 2015 році Китай закуповував 30,1% всього експорту Аргентини – охолодженого, замороженого та переробленого м’яса без врахування субпродуктів – в той час як наразі його участь становить 73,4% від загального обсягу закордонних продажів”, – зазначають в ROSGAN.

Обсяги яловичини, що постачаються з Аргентини до Китаю, збільшилися втричі за останні 5 років, починаючи з приблизно 100 тис. тонн у 2015 році до близько 345 тис. тонн у січні-вересні поточного року. Також ситуація зменшила експозицію аргентинців на традиційних ринках, таких як Росія чи Чилі. З червня Аргентина стала основним постачальником яловичини на китайський ринок, і очікується, що в 2020 році обсяг експорту зросте.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button