Новини про м'ясо

Найбільший виробник птиці відновлює експорт, призупинений через COVID

Починаючи з цього тижня, Філіппіни можуть відновити імпорт птиці з Бразилії. Про це повідомив Департамент сільського господарства країни.

Влада Філіппін вирішила скасувати заборону на імпорт бразильської птиці після того, як південноамериканські виробники представили докази заходів щодо запобігання поширення коронавірусу на м’ясопереробних підприємствах.

Бразилія є третім за величиною постачальником м’яса птиці на ринку Філіппін, але новий набір правил змусить бразильських експортерів застосовувати спеціальне маркування, що свідчать про те, що вони обробляються в об’єктах із суворими гігієнічними та санітарними заходами, згідно з меморандумом, виданим філіппінським агентством. Вантажі, які не відповідають цим умовам, будуть конфісковані, додається у заяві Департаменту сільського господарства Філіппін.

Нагадаємо, Китай, Гонконг та Філіппіни ввели тимчасову заборону на імпорт бразильської птиці після того, як місцева влада в Шеньціні (Китай) заявила, що знайшла збудник коронавірусу у м’ясі птиці, імпортованому з Бразилії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button