Новини про м'ясо

Найбільший світовий виробник яловичини нарощує обсяги експорту

У червні Бразилія вирішила призупинити експорт яловичини до Китаю через нетиповий випадок спонгіформної енцефалопатії великої рогатої худоби. Тим не менш, збій торгівлі не вплинув на безпрецедентні показники експорту, зафіксовані за останні 12 місяців. Бразилія продала за кордон 1,50 млн. тонн яловичини, що на 24% більше, ніж за рік до цього. Зараз країна Південної Америки є найбільшим світовим експортером яловичини, і очікується, що у другій половині 2019 року обсяги закордонних продажів зростуть.

“У першому півріччі 2019 року бразильський експорт яловичини (684 тис. тонн) досяг максимуму за останні 12 років. Крім того, Бразилія, як правило, експортує більший обсяг м’яса ВРХ у другій половині року – у середньому на 12%. Такий приріст має відбутись і в другій половині цього року”, – вважають аналітики Асоціації тваринників Австралії.

Найбільше яловичини Бразилія експортує в країни Азії. Крім м’яса ВРХ цього року південноамериканська країна нарощує виробництво та експорт курятини та свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button