Новини про м'ясо

Найбільший світовий експортер птиці не постраждав від COVID-19

У нещодавньому дослідженні Центру підвищення кваліфікації прикладної економіки Університетe Сан-Паулу про вплив коронавірусу на бразильський агробізнес йдеться про те, що галузь птахівництва Бразилії, найбільшого експортера птиці, майже не постраждала від корона-кризи.

Згідно з даними дослідження, виробництво усіх тваринних білків у країні демонструє позитивні показники протягом лютого та березня. Експорт курячого м’яса зростає.

Основними причинами є те, що м’ясо птиці, а також свинина та яловичина користуються великим попитом як на внутрішньому, так і на світовому ринках. Бразильські споживачі збільшили споживання під час пандемії. Так само африканська чума свиней все ще досить активна в Китаї та Європі, а в лютому в Китаї було зафіксовано нову спалаху пташиного грипу. Усе це спричинило підвищений попит на світовому ринку. І навіть логістичні проблеми через COVID-19 не мали значного негативного впливу на бразильський експорт.

У 2019 році лише первинний сектор сільського господарства складав 22% ВВП Бразилії (13% рослинництво та 9% тваринництво). Що стосується ринку праці, то первинний сегмент має набагато більшу вагу, ніж він представляє у ВВП, що складає 45% від усіх 18,2 млн. зайнятих в агробізнесі в 2019 році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button