Новини про м'ясо

Найбільший світовий експортер м’яса птиці втрачає прибутки

Обсяг експорту курятини з Бразилії, що є найбільшим виробником та постачальником цього м’яса у світі, за травень збільшився на 4,5%, але дохід від закордонних продажів зменшився на 17,3%.

Продажі бразильської птиці на експортних ринках невпинно зростають, але через зниження котирувань цього виду м’яса, дохід сектору помітно скоротився. Причина такої ситуації – перенасиченість світового ринку пропозицією.

Дані, опубліковані Асоціацією виробників м’яса Бразилії (ABPA), показують, що в травні експорт курятини з країни досяг 399,4 тис. тонн, що на 4,5% більше порівняно з аналогічним місяцем минулого року, але вартість експортованої продукції птиці знизилася на 17,3% до 546,3 млн доларів.

Китай знову став основним ринком для бразильської птиці. Також до трійки найбільших імпортерів курятини з Бразилії увійшли Японія та Саудівська Аравія.

“Китай закріпив свій статус найбільшого імпортера птиці та свинини. Ця тенденція, ймовірно, збережеться і у червні. У той же час, арабські країни також внесли свій внесок у збільшення обсягу експортованої птиці, а Саудівська Аравія, ОАЕ, Кувейт, Ємен, Катар та Лівія входять у топ-15 напрямків продажів бразильської курятини”, – заявив голова ABPA Рікардо Сантін .

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button