Новини про м'ясо

Найбільший експортер свинини виходить на нові ринки

Бразилія, яка є одним із світових лідерів з експорту свинини, почала постачання цього виду м’яса ще до однієї країни. Бразильська асоціація тваринництва (ABPA) вітає оголошення Міністерства сільського господарства, тваринництва та постачання про відкриття камбоджійського ринку для експорту бразильської свинини.

Відтепер свіжа та перероблена свинина від виробників, уповноважених Федеральною інспекційною службою (SIF) Бразилії, може постачатися до Камбоджі.

За словами президента ABPA Рікардо Сантіна, країна Південно-Східної Азії з 15-мільйонним населенням переживає інтенсивний процес урбанізації та збільшення доходів на душу населення. Це впливає на потенціал зростання споживання м’яса на душу населення. Сьогодні річне споживання свинини в країні становить 10 кілограмів на особу.

“Камбоджа – це країна, де працює галузь свинарства, але нещодавно на неї вплинули випадки африканської чуми свиней. У цьому контексті Бразилія повинна зарекомендувати себе як надійного партнера, що відповідає місцевому попиту, допомагаючи забезпечити продовольчу безпеку для населення Камбоджі”, – зазначає пан Сантін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button