Новини про м'ясо

Найбільший експортер птиці: продажі зросли, а дохід зменшився

За підсумками 2020 року експорт бразильської птиці зріс лише на 0,4% порівняно з обсягами, про які повідомлялося в 2019 році. У цілому продаж курячого м’яса за кордон в 2020 році склав 4,230 млн. тонн. У грошовому еквіваленті експорт птиці, навпаки, зменшився – за рік досяг 6,123 млрд. доларів США, тоді як у 2019 році цього м’яса з Бразилії продали на 6,994 млрд. доларів.

Однак у другому секторі, свинарстві, спостерігались рекордні результати з експорту.

“Через результат щодо експорту свинини, який вперше в історії перевищив 1 мільйон тонн, а також збільшення відвантажень птиці, секторальні прогнози, встановлені ABPA (Бразильською асоціацією тваринництва), і їх підтверджені підсилюють сприятливий ефект для Бразилії на міжнародному рівні, незважаючи на складний рік у всіх галузях. Перспектива полягає в тому, що позитивні темпи експорту збережуться і в 2021 році завдяки очікуваному відновленню міжнародної економіки “, – говорить бразильський аналітик Рікардо Сантін.

Експорт бразильської свинини за 12 місяців склали 1,021 млн. тонн, що на 36,1% більше, ніж у 2019 році. Понад 70% цього м’яса було відправлено в Азію. Китай та Гонконг стали основними покупцями бразильської свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button