Новини про м'ясо

Найбільший експортер козячого м’яса скоротив виробництво на чверть

Жорсткі погодні умови та зниження середньої ваги забитих тварин призвели до того, що Автсралія, найбільший експортер козячого м’яса, скоротила виробництво на 26%.

У 2018 році показники середньої ваги забитих кіз зменшились на 7% у порівнянні з 2017 роком, що призвело до зниження обсягів експорту.

Минулого року Австралія експортувала близько 90% виробленої козлятини, при цьому обсяг експорту склав 21 026 тонн, що на 26% менше від рівня 2017 року. У грошовому еквіваленті експорт склав 182,6 млн. доларів США – на 29% менше, ніж роком раніше. В результаті жорстких сезонних умов у поєднанні з падіння середньої ваги туші у 2018 році виробництво м’яса кіз склало 23388 тонн – це також на 26% менше ніж минулого року, тоді як забій кіз скоротився на 20% у порівнянні з 2017 роком.

Головним покупцем козячого м’яса з Австралії стали США (68%), тоді як Тайвань, Південна Корея, Республіка Тринідад і Тобаго та Канада закупили решту.

Цього року перспективи експорту є позитивними, але існують проблеми на ключових ринках.

Козяче м’ясо споживається в усьому світі, але залишається нішевим продуктом на багатьох ринках. Споживання козячого м’яса на душу населення значно варіюється між країнами, причому культура та місцеве виробництво є основними факторами, що впливають на попит.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button