Новини про м'ясо

Найбільші виробники свинини в ЄС

За даними Департаменту сільського господарства США (USDA) минулого року Іспанія перевершила Німеччину за показниками забою свиней. У звіті згадується, що 4 основних виробника свинини в Європі з різних причин зменшили кількість свиней, яких відправляють на бійні.

Низький попит на свинину на внутрішньому ринку, численні спалахи COVID-19 на найбільших бійнях країни призвели до зменшення свиней у Німеччині до 1,91 млн. голів. Також скоротились обсяги забою в Італії (до 917 тис. голів), Польщі (471 тис. голів) та Франції (248 тис. голів). У той же час такі країни, як Іспанія, Данія та Бельгія, збільшили показники забою таким чином. У Іспанії за рік реалізували 3,77 млн. голів, у Данії – 440 тис. голів, у Бельгії – 431 тис. голів.

За даними USDA, Іспанія швидко впоралась з перебоями в роботі, спричиненими COVID-19, а бійні працювали нормально, щоб задовольнити внутрішній та експортний попит. Це сприяло подальшому зростанню іспанського виробництва свиней. Крім того, країна значно збільшила експорт свинини до Китаю та заповнило прогалину на ринку, яку залишили німецькі постачальники через африканську чуму свиней. В результаті Іспанія перевершила Німеччину як провідну державу-член ЄС за рівнем забою і стала головним європейським постачальником свинини до Китаю.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button